Untitled Document
     
   
Untitled Document
 

Produkcija

Par Sensitiv Imago diagnostikas metodi

Sensitiv Imago diagnostika – tas ir jauna atveseļošanas datoru tehnoloģija veselības diagnostikai un atjaunošanai. Metodes Sensitiv Imago pamatā ir zinātniski izstrādājumi un teorētiskie aspekti par mums blakus esošo bioloģisko procesu viļņu dabu. Viļņi, kas ir mums apkārt, atšķiras viena no otras ar saviem raksturojumiem. Dzīvai bioloģiskā objekta šūnai ir sava viļņa frekvence, slimai šūnai tā ir mainīta. Jebkuram atveseļošanas līdzeklim (ārstniecības) arī ir raksturīgi savu frekvenču viļņi. Sensitiv Imago datoru diagnostikā ir ievadīti šie raksturojumi. Tieši tā Sensitiv Imago datoru diagnostika izdod izmeklējamā orgāna veselības stāvokli un tā perspektīvas. Bez tam dotā programma ļauj izvēlēties efektīvāku veselības atjaunošanas metodiku. Pirms datora programmas pielaišanas pie izmeklējamā rokām piestiprina sensora raidītājus. Uz galvas piestiprina SBA raidītājus, kas ir iebūvēti austiņās. Dotā procedūra ir absolūti nekaitīga un drošā, jo diagnostikas kompleksā ietilpst drošības bloki, kas pasarga pacientu un ārstu no kaitīgām iedarbībām.

Izmeklējamais novēro skenēšanas procesu no sakuma līdz galam. Viņš redz, ka uz monitora parādās anatomiskie cilvēka orgāni. Bet tie nav izmeklējamā orgāni, tie ir orgānu grafiski zīmējumi, uz kuriem pēc Rekvega skalas virsū tiek uzzīmēti ģeometriskas krāsainas zīmes. Sensitiv Imago tehnoloģijā ir pieņemts sešu baļļu novērtējums, kas raksturo pacienta stāvokli katra orgāna līmenī: rezervju šūna – novērtējums teicami. aktīvi funkcionējošā šūna, toksīni paspēj neitralizēties - labi. Uz robežas funkcionējošā šūna, toksīnu uzkrāšanas audos – novērtējums ir pieļaujami. Funkcionāli pārslogotā šūna, brīvi toksīni boja šūnu – novērtējums ir zemāk par pieļaujamo līmeni. Funkcionāli bloķēta šūna, homeostāzes traucējumi – slikti. Funkcionāli nepilnvērtīga šūna, homeostāzes iznicināšana, deģenerācija, izmiršana – ļoti slikti.

Pēc informācijas nolasīšanas beigām no izmeklējamā datoru programma Sensitiv Imago имаго parāda ļoti augstu iespēju tai vai citai slimībai, baktēriju, vīrusu, cērmju esamību un pats galvenais dos atbildi: kāda atveseļošanas metode ir visefektīvākā dotajam cilvēkam. Programmas plašajā bāzē, kas pastāvīgi tiek atjaunota, ir ielikti tūkstošu preparātu, bioloģiski aktīvi piedevu, homeopātisko līdzekļu, fito lasījumu viļņu raksturojumi. Izmantojot viļņu metodi, Sensitiv Imago diagnostikas iekārta veiks precīzu testējošo atlasi.

Pats preparātu testēšanas process ir 1loti aizraujošs, pacientiem tas patīk, viņi ar prieku nes sev līdzi testēšanai visu, ko uzskata par nepieciešamu. Preparāta atlases procesu var redzēt uz datora monitora dinamikā. Uz ierakstītai informācijai par orgāna enerģētisko stāvokli viršu tiek uzlikta informācija, kas ir nolasāma no preparāta. Ģeometriskās zīmes uz orgāna kadra mainās. Tādā veidā, apskatāmi var redzēt, par cik procentiem uzlabosies vai pasliktināsies orgāna stāvoklis pēc dota preparāta. Tāpat tiek atlasīts pieņemšanu skaits, devas un tiek izdarīta prognoze vienam vai pieciem gadiem.

Sensitiv Imago tehnoloģija var pagatavot atveseļošanas līdzekli pēc „atgriezeniskā viļņa” principa. Šis princips ir pazīstams ārstiem homeopātiem un folistiem. Virusi un mikroorganismi, kas nodara ļaunumu organismam saņem savu apgriezto viļņu informāciju, kas ir uzlikta uz cukuru, ūdeni vai spirtu un pēc tam tie sāk pašlikvidēties. Tāda atveseļošana ir īpaši efektīva hronisko problēmu ar veselību gadījumā. Programmā ir ievadīti frekvenču kompensācijas un biorezonanses terapijas režīmi.

Centriem, kas izmanto savā praksē bioloģiski aktīvas piedevas, ir iespēja izgatavot preparātu informatīvas kopijas. Bioloģiski aktīvu piedevu testēšana var notikt automātiskajā režīmā ar programmas elektroniskās bāzes izmantošanu, ja dotais aparāts neesot. Var testēt „dzīvu” aparātu, uzstādot to testēšanas kamerā (tā ir iebūvēta aparātā).
 
Untitled Document
 

Jaunumi

Dokumenti

Dokumenti un Sensitiv-imago aparātu lietošanas instrukcijas